Nasza filozofia

Pomagamy dzieciom rosnąć zdrowo i szczęśliwie

Naszą misją jest sprawić, aby życie niemowląt i małych dzieci było łatwiejsze i przyjemniejsze. Dlatego też stworzyliśmy serię produktów wspomagających karmienie piersią, pomagających w trudnym czasie ząbkowania, stymulujących rozwój psychomotoryczny niemowląt, akcesoriów do karmienia, kosmetyków dla przyszłych i obecnych mam oraz dzieci.

Wymagania

Wysiłek, wytrwałość, cierpliwość, know-how, a także gotowość do podejmowania ryzyka i popełniania błędów są nieodzownymi aspektami procesu uczenia się i doskonalenia.  To jedyny możliwy wzorzec postępowania na każdym polu naszej działalności gwarantujący osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Szacunek

Poznawanie, akceptowanie, docenianie i wartościowanie wszystkich sposobów wychowywania i pielęgnacji dzieci, a przez to także przeróżnych stylów życia, kultur i poglądów. To wspomaga nasz rozwój zarówno jako jednostek, jak i całej organizacji.

Pozytywne myślenie

Kochamy to, co robimy i dajemy z siebie wszystko każdego dnia, by przemienić każde wyzwanie w szansę na doskonalenie się. Koncentrujemy się raczej na opracowywaniu możliwych rozwiązań, niż na problemie, ponieważ to jedyna droga umożliwiająca poczynienie postępu.

Oryginalność

To nasz sposób, w jaki podchodzimy do wyzwań. To pierwszy krok do pobudzania  naszej kreatywności i innowacyjności jako czynników zmiany paradygmatu. Szukamy nie tylko nowości, ale także własnych dróg postępowania.

Poszukiwanie trendów

Zawsze staramy się bacznie obserwować, co nowego dzieje się w naszym otoczeniu, by w porę zauważyć  możliwości zaskoczenia naszych klientów kreatywnymi, innowacyjnymi pomysłami, które zaspokoją ich potrzeby i pragnienia, a także spełnią oczekiwania.